Корм для собак Eukanuba Senior Large Breed Chicken 15 kg
Закрити
Шапка
Eukanuba Senior Large Breed Chicken 15 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eukanuba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eukanuba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eukanuba Senior Large Breed Chicken 15 kg
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Eukanuba Caring Senior Large Breed Chicken 15 kgPrebiotic FOS, MOS and beet pulp to support healthy digestionNatura Proshop.plПоскаржитись | 226 zł |
Eukanuba Eukanuba Senior Large Breed Chicken 15 kg - sucha karma dla psa 1 | 152 zł |
Eukanuba Caring Senior Large Breed, kurczak - 15 kgEukanuba Caring Senior Large Breed, kurczak to karma, która zadba o zdrowie Twojego psa w okresie starzenia się. Stworzona pr... щеzez ekspertów, polecana przez hodowców. Wyjątkowa receptura karm suchych Eukanuba Life Stage to dieta skomponowana odpowiednio do wieku psa. Bogata w mięso drobiowe, z dodatkiem 17% świeżego mięsa kurczaka, to wyjątkowo smaczny posiłek z dużą zawartościa białka zwierzęcego. W jej składzie znajduje się również wiele wartościowych składników, które wpływają na dobre samopoczucie i lepszą jakość życia starzejących się czworonogów. Karma w kształcie sześciokątnych granulek wraz z zastosowaną formułą DentaDefense zapewnią Twojemu pupilowi czyste zęby i zdrowy uśmiech. Glukozamina i chondroityna poprawiają elastyczność stawów, a wraz z wapniem, który wzmacnia kości, wpływają korzystnie na ruchomość Twojego psa. Obecne w karmie kwasy tłuszczowe omega-3 i -6 sprawiają, że skóra zwierzęcia jest zdrowa, a sierść lśniąca. Karma zawiera ponadto błonnik oraz prebiotyki FOS i MOS, które regulują pracę jelit, wspomagają trawienie i dbają tym samym o właściwe przyswajanie wszystkich składników odżywczych. Sucha karma stworzona w odpowiedzi na potrzeby seniorów dużych i olbrzymich ras! Eukanuba Caring Senior Large Breed, kurczak w skrócie: Zbilansowana karma sucha dla psów dużych ras (25-40 kg) od 9. roku życia oraz olbrzymich ras ( 40 kg) od 8. roku życia. Receptura Life Stage: skład specjalnie skrojony do potrzeb seniorów. Dobre samopoczucie: wyjątkowe połączenie składników, które dodają sił witalnych. Stworzona przez ekspertów: receptura opracowana przez ekspertów w dziedzinie odżywiania oraz weterynarzy, zalecana przed hodowców. Duża zawartość mięsa: ponad 40% kurczaka, bogata w wartościowe białko zwierzęce. 16% świeżego kurczaka : lekkostrawny i wyjątkowy smaczny. Zdrowy uśmiech: specjalny kształt granulek formuła DentaDefense. Elastyczne stawy: wspomaga ruchomość dzięki glukozaminie i chondroitynie. Z wapniem: dla silnych kości. Dobra odporność: przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 152 zł |
EUKANUBA Caring Senior Large Breed 15kgSpecjalne formuły dla starszych psów zawierają dużo świeżego kurczaka i dlatego są szczególnie smaczne. Ponadto zapewniają on... щеe wysokiej jakości źródło białka, dzięki czemu Państwa starszy czworonóg może pokazać się w najlepszej formie. Zaprojektowana specjalnie na potrzeby tego etapu życia psów ras dużych karma zawiera pojedynczą mieszankę błonnika pokarmowego z prebiotykami (FOS) i wysłodków buraczanych, aby wspierać zdrowie układu trawiennego, wapń dla mocnych kości, glukozaminę i chondroitynę dla zdrowych stawów, naturalne źródła kwasów tłuszczowych omega 6 i omega 3 dla zdrowej skóry i lśniącej sierści, L-karnitynę dla wspierania kontroli wagi i przeciwutleniac Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 162 zł |
EUKANUBA Caring Senior Large Breed - sucha karma dla psa - 15kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 182 zł |
EUKANUBA Caring Senior Large Breed bogata w świeżego kurczaka 15kgEUKANUBA Caring Senior Large Breed to karma dla starszych psów wspomagający wieku od 9 lat ze świeżym kurczakiem.Karm Fera.plПоскаржитись | 152 zł |
Eukanuba, karma dla psów, Caring Senior Large &, giant breed, 15kgKarma sucha dla psa Eukanuba Caring Senior Large & Giant Breed 15kg Karma sucha przeznaczona dla psów dużych ras w wieku 9 la... щеt i powyżej oraz psów ras olbrzy... EmpikПоскаржитись | 167 zł |
Серія Eukanuba Core RangeПорівняти в таблиці →
від 156 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо курки та індички, м'ясо ягняти, рис, злаки, яйця, овочі, протеїни, клас: преміум
від 42 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: ягня, рис, клас: преміум
від 52 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо курки та індички, м'ясо ягняти, рис, злаки, яйця, овочі, протеїни, клас: преміум
від 169 zł
сухий корм, 18 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, овес, ячмінь, сорго, жир, соус, клас: преміум
від 151 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 5 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, протеїни, яйця, клас: преміум
від 131 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: курка, індичка, лосось 14%, ячмінь 14%, кукурудза, овес, сорго, клас: преміум
від 49 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 5 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, протеїни, яйця, клас: преміум
від 50 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: курка, індичка, лосось 14%, ячмінь 14%, кукурудза, овес, сорго, клас: преміум
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, злаки, жир, рис, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 42 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 11 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, жир, овес, рибне борошно, рис, клас: преміум
від 152 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, овес, ячмінь, сорго, жир, соус, клас: преміум
від 286 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: курка та індичка, баранина 14%, рис 14%, кукурудза, ячмінь, сорго, жир,, клас: преміум
від 152 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, жир, ячмінь, сорго, овес, жом, клас: преміум
від 187 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, жир, ячмінь, сорго, овес, жом, клас: преміум
від 151 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, жир, овес, ячмінь, сорго, клас: преміум
від 176 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: від 11 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, жир, овес, рибне борошно, рис, клас: преміум
від 43 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, злаки, жир, рис, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 143 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для суглобів, в составе: лосось 14.2%, курка та індичка, ячмінь 14.2%, кукурудза, овес, сорго, клас: преміум
від 152 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 10 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: преміум
від 42 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для суглобів, в составе: лосось 14.2%, курка та індичка, ячмінь 14.2%, кукурудза, овес, сорго, клас: преміум
Ключові переваги:
- пребіотики FOS, MOS та буряковий жом допомагають підтримувати здорове травлення
- натуральні джерела омега-6 та 3 для здорової шкіри та вовни
- форма гранул із захистом DentaDefense допомагає зберегти зуби чистими та здоровими
- антиоксидантний вітамін Е та С для підтримки імунітету
- l-карнітин для контролю ваги
- глюкозамін та хондроїтин для підтримки здоров'я суглобів та рухливості
- кальцій для підтримки міцних кісток
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 152 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 5 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, в составе: курка, індичка, баранина, рис, кукурудза, сорго, ячмінь, клас: преміум
від 174 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, в составе: протеїн птиці, курка, рис, кукурудза, жир, жом буряків, протеїн, олія, клас: преміум
від 166 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 6 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для нирок, в составе: куряче м'ясо, рис, кукурудза, білок, борошно, жир, жом буряків, клас: преміум
від 153 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для суглобів, в составе: білок індички, кукурудза, рис, жир, зародки кукурудзи, буряк, клас: преміум
від 186 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 15 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: пташиний білок, курка, рис, кукурудза, жом буряка, борошно, жир, клас: преміум
від 132 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: білок курячий 32%, кукурудза, овес 20%, м'якоть яблука 4%, жир пташиний, клас: преміум
від 140 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 127 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 136 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, клас: преміум
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 129 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для серця, для суглобів, в составе: кукурудза, ячмінь, домашня птиця, рис, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 126 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум