Пральна машина Electrolux PerfectCare 800 EW8F229SP білий
Electrolux PerfectCare 800 EW8F229SP білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux PerfectCare 800 EW8F229SP білий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ELECTROLUX Pralka ELECTROLUX EW8F229SP PerfectCare Biały | 2 379 zł |
Electrolux Pralka UltraCare 800 9 kg EW8F229SP | 2 326 zł |
Electrolux EW8F229SP PerfectCare 9kg 1200obr/min | 2 175 zł |
Electrolux pralka EW8F229SP | 2 598 zł |
Electrolux pralka EW8F229SP | 2 598 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →