Pralka Electrolux PerfectCare 800 EW8F229SP biały
Electrolux PerfectCare 800 EW8F229SP biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux PerfectCare 800 EW8F229SP biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELECTROLUX Pralka ELECTROLUX EW8F229SP PerfectCare Biały | 2 379 zł |
Electrolux Pralka UltraCare 800 9 kg EW8F229SP | 2 326 zł |
Electrolux EW8F229SP PerfectCare 9kg 1200obr/min | 2 175 zł |
Electrolux pralka EW8F229SP | 2 598 zł |
Electrolux pralka EW8F229SP | 2 598 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →