Реноватор Einhell Expert TE-MG 300 EQ (4465150)
Фото 4 |
Einhell Expert TE-MG 300 EQ
Пристрій:реноватор
Споживана потужність:300 Вт
Коливань:11000 – 20000 кол/хв
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Мережевий реноватор, що має потужність 300 Вт. Інструмент оснащений регулятором, що дозволяє налаштовувати частоту коливань насадки (11000 – 20000 кол/хв), та константною електронікою, яка підтримує оберти на заданому рівні, незважаючи на зміну навантаження. Завдяки безключовому механізму кріплення насадок, реноватор Einhell Expert TE-MG 300 EQ легко і швидко перемикається з одного виду роботи на інший. До інструменту додаються пластиковий кейс та великий набір оснастки та приладдя. У нього входять: патрубок для підключення пилососа, трикутна шліфувальна платформа з шістьма наждачними листками, пара пильних полотен і скребок.
Всі характеристики
Характеристики Expert TE-MG 300 EQ
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert TE-MG 300 EQ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Narzędzie wielofunkcyjne EINHELL TE-MG 300 EQ 4465150 | 417 zł |
Einhell Te-mg 300 Eg Multifunctional Tool Czerwony 4465150 | 379 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne EINHELL TE-MG 300 EQ 4465150 | 417 zł |
Einhell Narzędzie wielofunkcyjne TE-MG300EQ 300W 230 - 240V (4465150) | 374 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne EINHELL TE-MG 300 EQ 4465150 | 417 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne do cięcia EINHELL TE-MG 300 EQ 4465150 | 441 zł |
Multi-szlifierka Einhell TE-MG 300 EQ | 362 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →