Корм для кішок Dolina Noteci Superfood Lamb/Veal 20 pcs
Рекомендуємо товари в наявностіКорм для кішок Dolina Noteci →
від 93 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 16 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці, серце, печінка, бульйон, яловичина, легка яловичина, яйце, суперпреміум
від 65 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 40 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба та рибні похідні (лосось, біла риба, тунець, тріска),, суперпреміум
від 92 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, рибні субпродукти, злаки,, суперпреміум
від 95 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 16 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: куряче м'ясо, печінка, шлунок, яловичина, серце, бульйон з курки, суперпреміум
від 94 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, рибні субпродукти, злаки,, суперпреміум
від 90 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 26 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, риба, субпродукти, курка, суперпреміум
від 60 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 86 zł
вологий корм, паучи, 0.05 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, рибний бульйон, рис, суперпреміум
від 70 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 40 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо (курка, качка, індичка, птиця), м'ясні продукти, суперпреміум
від 69 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 40 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, тунець, лосось, суперпреміум
від 84 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 20 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: форель, тунець, яловичина, бульйон, курка, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 71 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 40 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, печінка, яловичина, індичка, суперпреміум
від 66 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 73 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 14 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, куряча тушка, печінка, глютен, мінерали, крохмаль, олія, суперпреміум
від 80 zł
вологий корм, паучи, 0.19 кг, 16 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для імунної системи, для вибагливих, в составе: курка, лось (9%), свинина, яловичина, вітаміни, мінерали, суперпреміум
Dolina Noteci Superfood Lamb/Veal 20 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Dolina Noteci Superfood
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, яловичина, бульйон, дорадо, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: олень, качка, бульйон, журавлина, мінерали, батат, горох, груша, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, курка, бульйон, омари, креветки, мінерали, спіруліна, мідії, суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: телятина, баранина, бульйон, горох, банан, мінерали, груша, морква, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: козуля, яловичина, курка, бульйон, мінерали, суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: баранина, креветки, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 20 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, яловичина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: телятина, баранина, бульйон, горох, банан, мінерали, груша, морква, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, яловичина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: телятина, цісарка, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, яловичина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: гусак, яловичина, курка, свинина, жир, крохмаль, морква, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: козуля, яловичина, курка, бульйон, мінерали, суперпреміум
від 59 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: форель, тунець, яловичина, бульйон, курка, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка 26%, яловичина 26%, курка 18%, свинина 10%, курячий жир, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, яловичина, бульйон, дорадо, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, яловичина, курка, свинина, жир, яйця, крохмаль, овочі, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, курка, бульйон, омари, креветки, мінерали, спіруліна, мідії, суперпреміум
Модификації Dolina Noteci Superfood Lamb/Veal
Ціни на Dolina Noteci Superfood Lamb/Veal |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Superfood Lamb/Veal | від 4 zł | 10 пропозицій | ||
Dolina Noteci Superfood Lamb/Veal 10 pcs | від 45 zł | 2 пропозиції |