Відбійний молоток DeWALT D25902K
DeWALT D25902K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT D25902K
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DeWalt D25902K-QS młot udarowo-obrotowy SDS-max 10 kg 1550 W | 3 378 zł |
Dewalt Dewalt Młot kujący sds-max 1550w 19j 10kg 25902k | 4 290 zł |
Dewalt Młot wyburzeniowy D25902K 1550 W | 3 535 zł |
Młot wyburzeniowy DEWALT D25902K | 3 501 zł |
Dewalt Młot Wyburzeniowy Sds-Max 1550W 10 Kg DW D25902K 5035048460788 | 3 543 zł |
Młot wyburzeniowy 1550w, sds-max, 10kg, 19j 1020-2040 ud/min | 3 676 zł |
DeWalt 25902K | 3 992 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →