Młot udarowy DeWALT D25902K
DeWALT D25902K |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT D25902K
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DeWalt D25902K-QS młot udarowo-obrotowy SDS-max 10 kg 1550 W | 3 378 zł |
Dewalt Dewalt Młot kujący sds-max 1550w 19j 10kg 25902k | 4 290 zł |
Dewalt Młot wyburzeniowy D25902K 1550 W | 3 535 zł |
Młot wyburzeniowy DEWALT D25902K | 3 501 zł |
Dewalt Młot Wyburzeniowy Sds-Max 1550W 10 Kg DW D25902K 5035048460788 | 3 543 zł |
Młot wyburzeniowy 1550w, sds-max, 10kg, 19j 1020-2040 ud/min | 3 676 zł |
DeWalt 25902K | 3 992 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →