Ноутбук Dell Inspiron 16 5620
Відео 13Фото 7 | від 3 269 до 4 800 zł Дисплей:16 ", 1920x1200 (16:10) Процесор:Core i5, 1235U, 0.9 ГГц Відеокарта:Iris Xe Graphics G7 80EUs ОЗП:8 / 16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home / Windows 11 Pro Вага ноутбука:1.97 кг |
Закрити
Шапка
Модифікації Dell Inspiron 16 5620 3
5620-5934 | Core i5 | 1235U | 8 ГБ | Iris Xe Graphics G7 80EUs | SSD M.2 | 512 ГБ | 4 600 zł | Порівняти ціни 3 |
5620-5941 | Core i5 | 1235U | 8 ГБ | Iris Xe Graphics G7 80EUs | SSD M.2 | 512 ГБ | 4 800 zł | Порівняти ціни 3 |
5620-3509 | Core i5 | 1235U | 16 ГБ | Iris Xe Graphics G7 80EUs | SSD M.2 | 512 ГБ | 3 269 .. 4 457 zł | Порівняти ціни 2 |
Відеоогляди
Dell Inspiron 16 5620: the most affordable 16-inch laptop from Dell!
3 серпня 202295 146 переглядів
Dell Inspiron 16 5620 | 12th Gen Intel Core i5-1235U Beast Laptop in 2023
13 січня 202332 249 переглядів
Orange prezentuje: laptopy Dell Inspiron 5420 14″ i Inspiron 5620 16″
13 вересня 20233 578 переглядів
DELL INSPIRON 16 (5620) #technohacker #dell #youtube
24 листопада 2022349 переглядів
Dell Vostro inspiron 5620 5625 - Review disassembly upgrade ram ssd battery easy diy
24 листопада 2023326 переглядів
Dell Inspiron 16 5620: A Good Student Laptop Starting at 50K?
21 серпня 2022314 681 перегляд
dell Inspiron 16 12th Gen | dell Inspiron 16 5620 |dell i512th gen laptop #dell #unboxing
14 липня 202212 319 переглядів
Dell inspiron 16 5620 Core i5 12th Gen 8GB Ram 256GB NVMe SSD Unboxing
7 січня 2024203 перегляда
Dell Inspiron 16" 5620 12th Gen Intel Core i5-1240P Unboxing & First Impressions 2022 ||
14 серпня 202217 593 перегляда
Dell Inspiron 16 5620 Review - Inspiron 5000 gets Intel Core i5-1235U and 16:10 Screen for 2022
14 квітня 202263 601 перегляд
Dell Inspiron 16 5620/5625 - RAM, SSD and WiFi Upgrade Guide
16 квітня 202235 948 переглядів
Dell Inspiron 16 5620 Disassembly and parts replacements
13 вересня 2023641 перегляд
Dell Inspiron 16 - 5620 Laptop- 16.0-inch Intel Core i7-1255U, 16GB Memory, 512GB SSD, FHD+
22 січня 2023231 перегляд
Як вибрати ноутбук
Все про зарядки
АксесуариВсі аксесуари для Dell 5620-3509 →
Рекомендуємо
від 3 499 zł
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i7, 1255U, 1.2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, без апгрейду ОЗП, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, швидка зарядка, сканер відбитків, 1.74 кг
від 3 999 zł
15.6 ", сенсорний, 1920x1080 (16:9), IPS, Core i7, 1355U, 1.2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, без апгрейду ОЗП, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, швидка зарядка, 1.75 кг
від 3 919 zł
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 120 Гц, Core i7, 1255U, 1.2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, без апгрейду ОЗП, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6, швидка зарядка, 1.9 кг
від 3 299 zł
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i7, 1255U, 1.2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, без апгрейду ОЗП, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, швидка зарядка, 1.7 кг
від 3 300 zł
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i7, 1255U, 1.2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, без апгрейду ОЗП, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, швидка зарядка, 1.7 кг
від 3 700 zł
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 120 Гц, Core i5, 1335U, 0.9 ГГц, ОЗП 8 ГБ, DDR4, Iris Xe Graphics G7 80EUs, SSD M.2, 256 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, швидка зарядка, 1.7 кг
від 3 499 zł
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i7, 1255U, 1.2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, без апгрейду ОЗП, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 11 Home, швидка зарядка, 1.69 кг
від 18 999 zł
дисплей 16 ", 2560x1600 (16:10), проц Intel, Core Ultra 9, GPU RTX 4090, ОЗП 32 ГБ, накопичувач 2048 ГБ, вага 1.95 кг
від 6 288 zł
дисплей 15.3 ", 2880x1864, проц, Apple M3, GPU M3 10-Core, ОЗП 8 - 24 ГБ, накопичувач 256 - 2048 ГБ, вага 1.51 кг
від 5 290 zł
дисплей 13.6 ", 2560x1664, проц, Apple M3, GPU M3 10-Core / M3 8-Core, ОЗП 8 - 24 ГБ, накопичувач 256 - 2048 ГБ, вага 1.24 кг
від 4 099 zł
дисплей 17.3 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5, GPU RTX 4060, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 2.53 кг
від 3 649 zł
дисплей 17.3 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5, GPU RTX 4050, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 2.53 кг