Твердопаливний котел Defro Gamma 10 10 кВт
Відео 5Фото 2 |
Defro Gamma 10 10 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:10 кВт, площа ~ 80 м²
Об'єм бункера:114 кг
Камера згоряння:відкрита, димар 160 мм
Всі характеристики
Характеристики Gamma 10
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Defro Gamma 10
Ціни на Defro Gamma 10 |
---|---|---|---|---|
Defro Gamma 10 10 кВт | від 13 997 zł | 1 пропозиція | ||
Defro Gamma 15 15 кВт | від 13 997 zł | 1 пропозиція | ||
Defro Gamma 20 20 кВт | від 15 296 zł | 1 пропозиція | ||
Defro Gamma 25 25 кВт | від 16 987 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →