Циркуляційний насос IBO BETA 2 25-60/180 6 м
IBO BETA 2 25-60/180 6 м
4.5 м6 м
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3300 л/год
Макс. напір:6 м
Споживана потужність:45 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики BETA 2 25-60/180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IBO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IBO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IBO BETA 2 25-60/180 6 м
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pompa obiegowa IBO Beta 2 25-60/180 DO CO 5903137510716 | 479 zł |
Pompa obiegowa Beta 2 25-60/180 | 324 zł |
EXEC Pompa CO BETA 2 25-60/180 (BETA II 25-60/180) | 299 zł |
Pompa cyrkulacyjna obiegowa do pieca C.O. BETA 2 25-60/180 IBO | 309 zł |
Pompa obiegowa Beta 2 25-60/180 | 324 zł |
Модификації IBO BETA 2 25-60/180
Ціни на IBO BETA 2 25-60/180 |
---|---|---|---|---|
IBO BETA 2 25-40/180 4.5 м | від 299 zł | 4 пропозиції | ||
IBO BETA 2 25-60/180 6 м | від 299 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →