Циркуляційний насос IBO NOVA 25-60/180 6 м 180 мм
Фото 3 |
IBO NOVA 25-60/180 6 м
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3100 л/год
Макс. напір:6 м
Споживана потужність:45 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики NOVA 25-60/180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IBO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IBO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IBO NOVA 25-60/180 6 м 180 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pompa obiegowa elektroniczna Nova 25-40/180 IBO 5903137510327 | 444 zł |
Pompa do c.o. Ibo Nova 25-60/180 059 | 290 zł |
Pompa cyrkulacyjna obiegowa do pieca C.O. BETA NOVA 25-60/180 IBO POMPY | 279 zł |
Модификації IBO NOVA 25-60/180
Ціни на IBO NOVA 25-60/180 |
---|---|---|---|---|
IBO NOVA 25-40/180 4 м 180 мм | від 295 zł | 2 пропозиції | ||
IBO NOVA 25-60/130 6 м 130 мм | від 289 zł | 2 пропозиції | ||
IBO NOVA 25-60/180 6 м 180 мм | від 279 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →