Pompa cyrkulacyjna IBO NOVA 25-60/180 6 m 180 mm
Zdjęcia 3 |
IBO NOVA 25-60/180 6 m
180 mm
Przeznaczenie:do systemów grzewczych
Wydajność:3100 l/h
Wysokość podnoszenia:6 m
Pobór mocy:45 W
Liczba stopni prędkości:płynna regulacja obrotów
Rodzaj przyłącza:gwintowane
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne NOVA 25-60/180
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IBO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IBO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IBO NOVA 25-60/180 6 m 180 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pompa obiegowa elektroniczna Nova 25-40/180 IBO 5903137510327 | 444 zł |
Pompa do c.o. Ibo Nova 25-60/180 059 | 290 zł |
Pompa cyrkulacyjna obiegowa do pieca C.O. BETA NOVA 25-60/180 IBO POMPY | 279 zł |
Modyfikacje IBO NOVA 25-60/180
Ceny na IBO NOVA 25-60/180 |
---|---|---|---|---|
IBO NOVA 25-40/180 4 m 180 mm | od 295 zł | 2 oferty | ||
IBO NOVA 25-60/130 6 m 130 mm | od 289 zł | 2 oferty | ||
IBO NOVA 25-60/180 6 m 180 mm | od 279 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →