Pompa cyrkulacyjna IBO BETA 2 25-40/180 4.5 m
IBO BETA 2 25-40/180 4.5 m
4.5 m6 m
Przeznaczenie:do systemów grzewczych
Wydajność:2880 l/h
Wysokość podnoszenia:4.5 m
Pobór mocy:22 W
Liczba stopni prędkości:płynna regulacja obrotów
Rodzaj przyłącza:gwintowane
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne BETA 2 25-40/180
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IBO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IBO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IBO BETA 2 25-40/180 4.5 m
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pompa obiegowa cyrkulacyjna Beta IBO 25-40 180 5903137510693 | 471 zł |
Pompa obiegowa Beta 2 25-40/180 | 306 zł |
Pompa Elektroniczna Ibo Beta 2 25-40/180 Obiegowa | 310 zł |
Modyfikacje IBO BETA 2 25-40/180
Ceny na IBO BETA 2 25-40/180 |
---|---|---|---|---|
IBO BETA 2 25-40/180 4.5 m | od 306 zł | 3 oferty | ||
IBO BETA 2 25-60/180 6 m | od 299 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →