Твердопаливний котел Defro Gamma 15 15 кВт
Відео 5Фото 2 |
Defro Gamma 15 15 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:15 кВт, площа ~ 120 м²
Об'єм бункера:146 кг
Камера згоряння:відкрита, димар 160 мм
Всі характеристики
Характеристики Gamma 15
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Defro Gamma 15
Ціни на Defro Gamma 15 |
---|---|---|---|---|
Defro Gamma 10 10 кВт | від 13 997 zł | 1 пропозиція | ||
Defro Gamma 15 15 кВт | від 13 997 zł | 1 пропозиція | ||
Defro Gamma 20 20 кВт | від 15 294 zł | 1 пропозиція | ||
Defro Gamma 25 25 кВт | від 16 985 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →