Циркуляційний насос Grundfos MAGNA1 32-100 F 10 м DN 32 220 мм
Grundfos MAGNA1 32-100 F 10 м
DN 32
220 мм
6 м
DN 40
220 мм
8 м DN 40
220 мм
10 м DN 32
220 мм
12 м DN 32
220 мм
12 м DN 50
280 мм
15 м DN 40
250 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:10500 л/год
Макс. напір:10 м
Споживана потужність:175 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики MAGNA1 32-100 F
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Grundfos MAGNA1 32-100 F
Ціни на Grundfos MAGNA1 32-100 F |
---|---|---|---|---|
Grundfos MAGNA1 40-60 F 6 м DN 40 220 мм | від 3 055 zł | 1 пропозиція | ||
Grundfos MAGNA1 40-80 F 8 м DN 40 220 мм | від 3 749 zł | 1 пропозиція | ||
Grundfos MAGNA1 32-100 F 10 м DN 32 220 мм | від 3 207 zł | 2 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA1 32-120 F 12 м DN 32 220 мм | від 4 989 zł | 1 пропозиція | ||
Grundfos MAGNA1 50-120 F 12 м DN 50 280 мм | від 5 610 zł | 1 пропозиція | ||
Grundfos MAGNA1 40-150 F 15 м DN 40 250 мм | від 5 524 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →