Візочок Cybex Gazelle S Twin
Відео 4Фото 7 |
Cybex Gazelle S Twin
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:65 см
Вага в зборі:12 кг
Максимальне навантаження: 22 кг
Всі характеристики
Купити Cybex Gazelle S Twin
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cybex Gazelle S Twin Stroller - Silver Frame | 8 825 zł |
Cybex Gazelle S Twin Stroller - Black Frame | 6 608 zł |
Cybex Gazelle S Twin Stroller - Taupe Frame | 6 608 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →