Wózek Cybex Gazelle S Twin
Wideo 4Zdjęcia 7 |
Cybex Gazelle S Twin
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:65 cm
Waga po złożeniu:12 kg
Maksymalne obciążenie: 22 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Cybex Gazelle S Twin
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cybex Gazelle S Twin Stroller - Silver Frame | 8 825 zł |
Cybex Gazelle S Twin Stroller - Black Frame | 6 608 zł |
Cybex Gazelle S Twin Stroller - Taupe Frame | 6 608 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →