Звукова карта Creative Sound BlasterX G1 (70SB171000000)
Відео 9Фото 5 |
Creative Sound BlasterX G1
Призначення:геймерська
Кількість каналів:7.1
Інтерфейс:USB
Розрядність ЦАП:24 біт
Розрядність АЦП:16 біт
Всі характеристики
Купити Creative Sound BlasterX G1
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Creative Sound BlasterX G1 71 przenośna HD gamingowa USB DAC i karta dźwięObsługuje prawdziwe 7.1-kanałowe sygnały wejściowe audio dla realistycznej wirtualizacji efektów gier i sygnałów audio z dosk... щеonałą dokładnością i pozycjonowaniem
Zwiększ swoje wrażenia podczas grania dzięki wzmacniaczowi słuchawkowemu, zdolnemu do jazdy na różnych słuchawkach do gier i słuchawek.
Mocny i w pełni konfigurowalny silnik akustyczny BlasterX, zasila Sound BlasterX G1 do dostarczania różnych ulepszeń audio dla zoptymalizowane Amazon.plПоскаржитись | 241 zł |
Creative Labs Sound Blaster X G1 zewnętrzna karta dźwiękowa KKCRLZ00000000Zewnętrzn Zadowolenie.plПоскаржитись | 150 zł |
Creative Sound BlasterX G1 MUZ-CRE-092SOUND BLASTERX G1 Zewnętrzna karta dźwiękowa obsługująca dźwięk w standardzie 7.1, wyposażona we wzmacniacz słuchawkowy Niewi... щеelkich rozmiarów karta dźwiękowa Sound BlasterX G1 z obsługą plug-and-play zapewnia przestrzenny, krystalicznie czysty dźwięk w jakości HD i standardzie 7.1, którym możesz cieszyć się w grach na komputerze PC i Macintosh oraz konsoli PS4. Daj się pochłonąć rozgrywce Karta dźwiękowa Sound BlasterX G1 obsługuje wejściowe sygnały audio w standardzie 7.1, co pozwala uzyskać realistyczną wirtualizację dźwięku w grach — dokładność i pozycjonowanie dźwięku w słuchawkach są doskonałe. Wzmocnij dźwięk Żadnych kompromisów — nie musisz korzystać ze słuchawek niskiej jakości. Karta dźwiękowa Sound BlasterX G1 obsługuje słuchawki o impedancji do 300 Ω, więc możesz używać słuchawek wyższej klasy, a dźwięk w grach zawsze będzie doskonały. BlasterX Acoustic Engine Pro dla PC Karta Sound BlasterX G1 współpracuje z oferującym szerokie możliwości konfiguracji, wszechstronnym oprogramowaniem BlasterX Acoustic Engine Pro, które czerpie z naszego bogatego doświadczenia w tworzeniu najlepszych w swojej klasie algorytmów dźwięku. Dzięki BlasterX Acoustic Engine możesz dostosować profil dźwiękowy do typu rozgrywki. Dostępne dla systemu Windows® oprogramowanie BlasterX Acoustic Engine Pro oferuje niespotykane wcześniej możliwości kontroli nad wrażeniami słuchowymi z realizmem dźwięku i bezprecedensowy Komputronik.plПоскаржитись | 139 zł |
Karta dźwiękowa CREATIVE Sound BlasterX G1Karta dźwiękowa Sound BlasterX G1 obsługuje wejściowe sygnały audio w standardzie 7.1, co pozwala uzyskać realistyczną wirtua... щеlizację dźwięku w grach - dokładność i pozycjonowanie dźwięku w słuchawkach są doskonałe. Żadnych kompromisów - nie musisz korzystać ze słuchawek niskiej jakości. Karta dźwiękowa Sound BlasterX G1 obsługuje słuchawki o impedancji do 300 Ω, więc możesz używać słuchawek wyższej klasy, a dźwięk w grach zawsze będzie doskonały. Electro.plПоскаржитись | 130 zł |
CREATIVE Sound Blaster X G1 70SB171000000Inne: Kompatybilna z PS4, Mac, PC
Dźwięk 24-bit / 96 kHz Okres gwarancji: 24 miesiące Rodzaj: Zewnętrzna Interfejs: USB Inne... ще: Obsługa słuchawek do 300?
Konfiguracja dźwięku w oprogramowaniu X-Plus Configurator
Tryb X-Plus Mode
Dedykowane oprogramowanie BlasterX Acoustic Engine (PC) Obsługiwane standardy: Wirtualne 7.1
Scout Mode Wyjścia: 4-biegunowe gniazdo 3,5 mm Neonet.plПоскаржитись | 154 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Creative Sound BlasterX G1 - unboxing, test, recenzja
26 січня 20213 356 переглядів
Creative Sound BlasterX G1 - Świetna karta dźwiękowa USB
12 жовтня 201727 893 перегляда
Creative SoundBlasterX G1 - test, recenzja, review zewnętrznej karty dźwiękowej na USB
10 серпня 201719 489 переглядів
Lego Transformers | G1 Springer | Review
18 січня 2020683 перегляда
creative sound blasterx g1. 7 no sound, after turn off pc
2 лютого 20212 502 перегляда
Unboxing and short review of the CREATIVE Sound BlasterX G1 sound card. (Review from 2022)
3 січня 2022601 перегляд
Creative Sound BlasterX G1 DAC Overview and Sound Test!!!
5 серпня 20205 817 переглядів
TIP : สอนลงไดร์เวอร์ Creative Sound BlasterX G1 และสอนการปรับแต่งเสียงสำหรับการเล่น PUBG
30 травня 202067 586 переглядів
Creative Sound Blasterx g1 - software
11 жовтня 20188 822 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 143 zł
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 5.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт, вихід на передню панель
від 98 zł
для ноутбука, звичайна, USB C, каналів: 2, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 250 zł
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт, вихід на передню панель
від 76 zł
для ноутбука, звичайна, USB, каналів: 2, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 789 zł
внутрішня, геймерська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 32 біт, АЦП: 24 біт
від 495 zł
геймерська, 3.5 мм (mini-Jack), каналів: 7.1, ЦАП: 32 біт, АЦП: 24 біт
від 177 zł
внутрішня, геймерська, PCI-E, каналів: 5.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт, вихід на передню панель