Звукова карта Creative Sound Blaster GC7 (SB1850)
Відео 17Фото 3 |
Creative Sound Blaster GC7
Призначення:геймерська
Кількість каналів:2
Інтерфейс:USB
Розрядність ЦАП:24 біт
Розрядність АЦП:24 біт
Всі характеристики
Купити Creative Sound Blaster GC7
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Creative - Karta dźwiękowa Sound Blaster GC7 Next Gen Gaming USB 70SB18500Sterowanie w locie z programowalnymi przyciskami | Sound Blaster GC7 jest ergonomicznie zaprojektowany z prostym i intuicyjny... щеm sterowaniem jedną ręką do szybkiej regulacji w locie. Jest również wyposażony w 4 w pełni programowalne przyciski, które można dostosować za pomocą ulubionych profili audio lub zaprogramować własne makra do szybkich manewrów podczas transmisji na żywo. Możesz nawet dostosować go do preferowanych kolorów oświetlenia RGB, aby dopasować kolory urządzenia do reszty konfiguracji
Podwójny DSP z niesamowitym przetwarzaniem dźwięku | Wyposażony w technologie audio Super X-Fi i Sound Blaster, Sound Blaster GC7 oferuje najwyższej klasy możliwości przetwarzania dźwięku. Zanurz się w hiperrealistycz Amazon.plПоскаржитись | 655 zł |
Creative Soundblaster GC7 MUZ-CRE-127Sound Blaster GC7 Przetwornik cyfrowo-analogo Komputronik.plПоскаржитись | 601 zł |
Karta dźwiękowa CREATIVE Sound Blaster GC7Najlepsza rozgrywka obejmuje intuicyjne sterowanie, które wspiera decyzje podejmowane w ułamku sekundy podczas gry. Sound Bla... щеster GC7, jako pierwszy z serii rozwiązań audio klasy premium dla doświadczonych graczy, daje Ci zwycięską formułę na zwycięstwo w każdej grze - dostęp do mnóstwa programowalnych elementów sterujących wbudowanych bezpośrednio w urządzenie, umożliwiających szybkie przełączanie podczas grania. Zaprojektowany z myślą o wygodzie, możesz na bieżąco dostosowywać głośność gry i czatu za pomocą GameVoice Mix , dostosowywać ustawienia dźwięku i mikrofonu oraz szybko przełączać się między różnymi trybami dźwięku - wszystko za jednym naciśnięciem przycisku. A to zdecydowanie nie wszystko! Uzbrojony zarówno w technologię Sound Blaster w zakresie przetwarzania dźwięku, jak i naszą wielokrotnie nagradzaną holografię słuchawkową Super X-Fi , Sound Blaster GC7 jest zasilany przez system podwójnego procesora DSP, który zapewnia przewagę nad przeciwnikami za pomocą doskonałych narzędzi bojowych, takich jak tryb zwiadowczy i Tryb BITWY SXFI. Electro.plПоскаржитись | 600 zł |
CREATIVE Sound Blaster GC7 70SB185000000Wyposażenie: 1x kabel USB-C do USB-A
1x przewód optyczny
1x kabel AUX z wtykiem 3,5 mm Inne: CrystalVoice
Scout Mode
S... щеXFI BATTLE Mode
Dolby Digital Okres gwarancji: 24 miesiące Rodzaj: Zewnętrzna Interfejs: USB Model układu: SB-Axx1™, Super X-Fi Ultra DSP Obsługiwane systemy: Windows / Mac / PS4 / PS5 / Nintendo Switch Inne: Pokrętło regulacji głośności głównej, Pokrętło regulacji głośności komunikacji głosowej w grach, Przycisk SXFI, Przycisk Surround, Przycisk tonów niskich, Przycisk tonów wysokich, Przycisk mikrofonu, Pokrętło obrotowe, Przycisk wyciszenia mikrofonu, Przycisk zasilania, Zmiana trybu platformy, Przełącznik wzmocnienia, 4 Reassignable C1-C4 buttons Częstotliwość próbkowania: DSP: PCM 16 / 24-bit 48.0, 96.0kHz, 192 kHz, SPDIF Output: PCM 16 / 24-bit, 48.0 kHz Wejścia: 1 x 3.5 mm wejście Mikrofonowe,
1 x 1/8? Line In / Mobile,
1 x 1/8? Line Out,
1 x 1/8? 4-Pole Combo Jack,
1 x SPDIF In,
1 x SPDIF Out,
1 x USB-C port Neonet.plПоскаржитись | 711 zł |
Karta dźwiękowa CREATIVE Sound Blaster GC7Najlepsza rozgrywka obejmuje intuicyjne sterowanie, które wspiera decyzje podejmowane w ułamku sekundy podczas gry. Sound Bla... щеster GC7, jako pierwszy z serii rozwiązań audio klasy premium dla doświadczonych graczy, daje Ci zwycięską formułę na zwycięstwo w każdej grze - dostęp do mnóstwa programowalnych elementów sterujących wbudowanych bezpośrednio w urządzenie, umożliwiających szybkie przełączanie podczas grania. Zaprojektowany z myślą o wygodzie, możesz na bieżąco dostosowywać głośność gry i czatu za pomocą GameVoice Mix , dostosowywać ustawienia dźwięku i mikrofonu oraz szybko przełączać się między różnymi trybami dźwięku - wszystko za jednym naciśnięciem przycisku. A to zdecydowanie nie wszystko! Uzbrojony zarówno w technologię Sound Blaster w zakresie przetwarzania dźwięku, jak i naszą wielokrotnie nagradzaną holografię słuchawkową Super X-Fi , Sound Blaster GC7 jest zasilany przez system podwójnego procesora DSP, który zapewnia przewagę nad przeciwnikami za pomocą doskonałych narzędzi bojowych, takich jak tryb zwiadowczy i Tryb BITWY SXFI.... Avans.plПоскаржитись | 600 zł |
Karta dźwiękowa CREATIVE Sound Blaster GC7 70SB185000000Najlepsza rozgrywka obejmuje intuicyjne sterowanie, które wspiera decyzje podejmowane w ułamku sekundy podczas gry. Sound Bla... щеster GC7, jako pierwszy z serii rozwiązań audio klasy premium dla doświadczonych graczy, daje Ci zwycięską formułę na zwycięstwo w każdej grze - dostęp do mnóstwa programowalnych elementów sterujących wbudowanych bezpośrednio w urządzenie, umożliwiających szybkie przełączanie podczas grania. Zaprojektowany z myślą o wygodzie, możesz na bieżąco dostosowywać głośność gry i czatu za pomocą GameVoice Mix , dostosowywać ustawienia dźwięku i mikrofonu oraz szybko przełączać się między różnymi trybami dźwięku - wszystko za jednym naciśnięciem przycisku. A to zdecydowanie nie wszystko! Uzbrojony zarówno w technologię Sound Blaster w zakresie przetwarzania dźwięku, jak i naszą wielokrotnie nagradzaną holografię słuchawkową Super X-Fi , Sound Blaster GC7 jest zasilany przez system podwójnego procesora DSP, który zapewnia przewagę nad przeciwnikami za pomocą doskonałych narzędzi bojowych, takich jak tryb zwiadowczy i Tryb BITWY SXFI.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 600 zł |
Karta dźwiękowa CREATIVE 70SB185000000 | 734 zł |
Відеоогляди
Ten sprzęt ma wszystko! Ciekawa karta dźwiękowa Creative Sound Blaster GC7
4 лютого 20236 233 перегляда
Zaawansowany sprzęt audio da streamerów i nie tylko! Creative Sound Blaster GC7 Recenzja w minutę
10 березня 20231 146 переглядів
Creative Sound Blaster GC7 Świetna karta dźwiękowa dla graczy i Streamerów / Recenzja 4K
12 листопада 20224 121 перегляд
MARZY O NIEJ KAŻDY AUDIOFIL️| Test i recenzja Creative Sound Blaster GC7
7 листопада 20232 174 перегляда
Creative Sound Blaster GC7 Review | A USB sound card for console
7 квітня281 перегляд
Showcasing Creative Sound Blaster GC7 DAC AMP
3 лютого 2022723 перегляда
ULTIMATE GAMER AUDIO GADGET - Creative Labs Sound Blaster GC7 #shorts #gamer #audio #tech #gadget
27 серпня 20232 207 переглядів
Soundblaster GC7, Stage V2 and SXFI Theater Headphones - HUGE Creative Audio Gear Review
17 червня 2021762 перегляда
Creative Sound Blaster GC7 Game Streaming USB DAC & Amp Review
21 вересня 20213 783 перегляда
Creative Sound Blaster GC7 Unboxing & Review
10 липня 20234 416 переглядів
Sound Blaster GC7 Unboxing
10 квітня 20215 326 переглядів
Creative Sound Blaster GC7 Gaming Dac/Amp
5 травня 20211 307 переглядів
Sound Blaster GC7 Review: An X3 With Extras
6 травня 202140 060 переглядів
Creative Sound Blaster GC7 Gaming Dac/Amp Review. Is this the best $170 range Dac/Amp?
9 червня 2021510 переглядів
Creative Sound Blaster GC7 Game Streaming DAC Amp Unboxing And Overview
8 травня 20211 126 переглядів
Creative Soundblaster GC7 - Gaming/ Streaming Audio DAC 2021!
31 травня 20216 933 перегляда
creative sound blaster GC7 + Nvidia shield
1 серпня 2021251 перегляд
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 143 zł
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 5.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт, вихід на передню панель
від 98 zł
для ноутбука, звичайна, USB C, каналів: 2, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 250 zł
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт, вихід на передню панель
від 76 zł
для ноутбука, звичайна, USB, каналів: 2, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 113 zł
для ноутбука, геймерська, USB, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 16 біт
від 789 zł
внутрішня, геймерська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 32 біт, АЦП: 24 біт
від 495 zł
геймерська, 3.5 мм (mini-Jack), каналів: 7.1, ЦАП: 32 біт, АЦП: 24 біт