Звукова карта Creative Sound Blaster G3 (70SB183000000)
Відео 17Фото 3 |
Creative Sound Blaster G3
Призначення:геймерська
Кількість каналів:2
Інтерфейс:USB
Розрядність ЦАП:24 біт
Розрядність АЦП:24 біт
Всі характеристики
Купити Creative Sound Blaster G3
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Creative Sound Blaster G3 USB-C wzmacniacz DAC do konsoli do gier PS4 NintPOŁĄCZENIE USB C TYPU PLUG AND PLAY BEZ STEROWNIKÓW Z USB AUDIO - Zasilane całkowicie przez złącze USB-C bez konieczności instalacji sterowników. Dzięki systemowi Plug and Play urządzenie Sound Blaster G3 zapewnia natychmiastową poprawę dźwięku w konsolach do gier (PlayStation 4 i Nintendo Switch), a także komputerach PC i Mac.
LEPSZA KOMUNIKACJA... щеDZIĘKI FUNKCJI GAMEVOICE MIX - Uzyskaj optymalny poziom natężenia dźwięku gry i rozmów głosowych dzięki funkcji GameVoice Mix! Rozmawiasz z zespołem w trakcie gry? Nie musisz już martwić się zmianą ustawień w systemie Windows! Użyj pokrętła głośności GameVoice Mix, aby łatwo zwiększyć głośność rozmowy w czasie gry i lepiej słyszeć swoich towarzyszy.
WYGODNE I BEZPOŚREDNIE STEROWANIE DŹWIĘKIEM - Niezależne regulatory odtwarzania i nagrywania znajdują się po bokach urządzenia G3. Wygodny dostęp do funkcji pozwala idealnie dopasować poziom dźwięku i jeszcze bardziej cieszyć się rozgrywką. Regulator mikrofonu zapewnia funkcję monitorowania, dzięki czemu możesz usłyszeć, jak brzmi Twój głos oraz regulować jego głośność. Jeśli nie musisz korzystać z mikrofonu, wystarczy, że wyciszysz go za pomocą przełącznika na urządzeniu G3
NATYCHMIASTOWA POPRAWA JAKOŚCI DŹWIĘKU W KONSOLACH PS4 I NINTENDO SWITCH DZIĘKI WZMACNIACZOWI SŁUCHAWKOWEMU - Pozwól sobie na jeszcze lepszą jakość dźwięku, nawet w konsolach do gier. Urządzenie G3 zapewnia dźwięk o wysokiej rozdzielczości z możliwością obsługi słuchawek klasy studyjnej o impedencji do 300 Ω. Jeśli na swojej konsoli słyszałeś wyłącznie dźwięki w standardowej jakości, urządzenie G3 zupełnie zmieni Twoje wrażenia audio
KONFIGUROWALNY EQUALIZER Z FUNKCJĄ REGULACJI NA BIEŻĄCO Z POZIOMU APLIKACJI MOBILNEJ - Rozpoznaj kroki przeciwnika i szybko podejmij działania na polu walki dzięki trybowi Footsteps Enhancer. Dostosuj ustawienia i zapisz je jako ulubione lub użyj aplikacji Sound Blaster Command dostępnej dla systemów iOS i Android, aby zarządzać ustawieniami audio na bieżąco bez wychodzenia z gry i odłączania G3. Amazon.plПоскаржитись | 244 zł |
Karta dźwiękowa Creative Sound Blaster G3 (70SB183000000) | 289 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! creative labs Creative Sound Blaster G3, sound card | 275 zł |
Creative Usb Soundblaster G3 External Sound Card Czarny 70SB183000000NADSZEDŁ TEN MOMENT.PIERWSZY SOUND BLASTER STWORZONY SPECJALNIE DLA UŻYTKOWNIKÓW PLAYSTATION® 4 I NINTENDO SWITCH™.Jeśli jesteś użytkownikiem komputera, możesz łatwo kupić DAC, wzmacniacz lub kartę dźwiękową, aby spełnić swoje potrzeby audio.Ale dlaczego użytkownicy konsol nie mają tego samego? Dzięki 30-letniemu doświadczeniu i wiedzy w dziedzinie... щеaudio komputerowego, wychodzimy poza komputery i tworzymy konsole do gier, a Sound Blaster G3 jest naszą odpowiedzią.Zap tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 199 zł |
Відеоогляди
Creative Sound Blaster G3 - Zaawansowana karta dźwiękowa DAC do PC/PS4/Switch/Mac
4 червня 202014 948 переглядів
Karta dźwiękowa do PS5/SWITCH/PS4. Sound Blaster G3. Czy warto? Podłączamy słuchawki na jack. #ps5
7 грудня 20221 416 переглядів
Sound Blaster G3 Review - Best soundcard for Playstation & PC?
15 жовтня 20222 971 перегляд
Creative SoundBlaster G3 Unbox & First Impressions!
7 червня 20203 142 перегляда
Creative SoundBlasterX G6 vs. G3! [Is the G6 Worth The $$?!]
18 жовтня 202015 543 перегляда
Creative Soundblaster G3 - My experience as a casual gamer, not a review but a review
27 серпня 20204 012 переглядів
Creative Sound Blaster G3 Sound Demo Review
8 січня 2023435 переглядів
Creative SoundBlaster G3 USB DAC AMP Review
18 вересня 20212 075 переглядів
Creative Soundblaster G3 In-Depth Review! This DAC AMP is a Tiny Wonder!
9 грудня 202121 841 перегляд
Sound Blaster G3 Unboxing Portable Amp
26 лютого 2020567 переглядів
Sound Blaster G3 Portable Gaming USB DAC Amp Review
2 квітня 20205 693 перегляда
The $60 SOUND MIRACLE in your POCKET! -- Creative Sound Blaster G3
27 березня 202019 015 переглядів
Creative Sound Blaster G3 Audio Card unboxing 音效卡開箱
10 травня 20201 790 переглядів
Creative Labs SoundBlaster G3 - Back to the Audio Basics #NintendoSwitch #PS4 #PC
29 лютого 20202 704 перегляда
Creative Sound Blaster G3 Review | Why Gamers NEED This Amp!
29 лютого 20206 983 перегляда
Video review - The Creative Sound Blaster G3 #Gaming #Creative #G3
4 травня 20203 690 переглядів
Sound Blaster G3 - The Perfect Audio Upgrade for PS4 and Nintendo Switch ft. GameVoice Mix
5 грудня 201932 880 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 143 zł
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 5.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт, вихід на передню панель
від 98 zł
для ноутбука, звичайна, USB C, каналів: 2, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 250 zł
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт, вихід на передню панель
від 76 zł
для ноутбука, звичайна, USB, каналів: 2, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 113 zł
для ноутбука, геймерська, USB, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 16 біт
від 789 zł
внутрішня, геймерська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 32 біт, АЦП: 24 біт
від 495 zł
геймерська, 3.5 мм (mini-Jack), каналів: 7.1, ЦАП: 32 біт, АЦП: 24 біт