Звукова карта Creative Sound Blaster Audigy Rx
Відео 4Фото 2 |
Creative Sound Blaster Audigy Rx
Призначення:аудіофільська
Кількість каналів:7.1
Інтерфейс:PCI-E
Розрядність ЦАП:24 біт
Розрядність АЦП:24 біт
Може стати чудовим рішенням для заміни простого і нудного "вбудованого звуку" у домашньому стаціонарному комп'ютері. Здатна забезпечити об'ємно 7.1-канальне звучання. Може похвалитися вбудованим підсилювачем для навушників з опором 600 Ом, що гарантує студійний рівень відтворення. Заявлене співвідношення сигнал/шум 106 дБ. Має підтримку технологією SBX Pro Studio для поліпшення відтворення та запису звуку. У моделі є молодший брат – Sound Blaster Audigy Fx.
Всі характеристики
Купити Creative Sound Blaster Audigy Rx
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Creative Sound Blaster Audigy Rx 70SB155000001 Wewnętrzna Karta Dźwiękowa | 250 zł |
Creative Sound Blaster Audigy RX | 250 zł |
Creative Labs SB Audigy RX karta muzyczna wew KKCRLBA00000100 | 322 zł |
Creative SB Audigy RX MUZ-CRE-073 | 251 zł |
Karta dźwiękowa CREATIVE Sound Blaster Audigy Rx | 251 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →