Karta dźwiękowa Creative Sound Blaster Audigy Rx
Wideo 4Zdjęcia 2 |
Creative Sound Blaster Audigy Rx
Przeznaczenie:audiofilska
Liczba kanałów:7.1
Interfejs:PCI-E
Pojemność DAC:24 bit
Rozdzielczość ADC:24 bit
Może służyć jako doskonałe rozwiązanie do zastąpienia prostego i nudnego „dźwięku wbudowanego” w domowym komputerze stacjonarnym. Zdolny do zapewnienia 7.1-kanałowego dźwięku przestrzennego. Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy o impedancji 600 omów zapewnia wydajność klasy studyjnej. Deklarowany stosunek sygnału do szumu to 106 dB. Obejmuje wsparcie dla technologii SBX Pro Studio dla ulepszonego odtwarzania i nagrywania dźwięku. Model ma młodszego brata – Sound Blaster Audigy Fx.
Wszystkie dane techniczne
Kup Creative Sound Blaster Audigy Rx
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Creative Sound Blaster Audigy Rx 70SB155000001 Wewnętrzna Karta Dźwiękowa | 250 zł |
Creative Sound Blaster Audigy RX | 250 zł |
Creative Labs SB Audigy RX karta muzyczna wew KKCRLBA00000100 | 322 zł |
Creative SB Audigy RX MUZ-CRE-073 | 251 zł |
Creative Sound Blaster Audigy Rx | 299 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →