Звукова карта Asus Xonar SE
Відео 7Фото 3 |
Asus Xonar SE
Призначення:геймерська
Кількість каналів:5.1
Інтерфейс:PCI-E
Розрядність ЦАП:24 біт
Розрядність АЦП:24 біт
Всі характеристики
Купити Asus Xonar SE
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta dźwiękowa PCIE 71/XONAR AE ASUS 90YA00P0-M0UA00 | 281 zł |
ASUS XONAR SE | 207 zł |
No name ASUS Xonar AE - lydkort | 360 zł |
Karta dźwiękowa Asus Xonar SE (90YA00T0-M0UA00) | 182 zł |
Karta dźwiękowa ASUS Xonar AE 7.1 PCI-E | 463 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →