Karta dźwiękowa Asus Xonar SE
Wideo 7Zdjęcia 3 |
Asus Xonar SE
Przeznaczenie:gamingowa
Liczba kanałów:5.1
Interfejs:PCI-E
Pojemność DAC:24 bit
Rozdzielczość ADC:24 bit
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus Xonar SE
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta dźwiękowa PCIE 71/XONAR AE ASUS 90YA00P0-M0UA00 | 280 zł |
ASUS XONAR SE | 207 zł |
No name ASUS Xonar AE - lydkort | 360 zł |
Karta dźwiękowa Asus Xonar SE (90YA00T0-M0UA00) | 182 zł |
Karta dźwiękowa ASUS Xonar AE 7.1 PCI-E | 463 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →