Karta dźwiękowa Creative Sound BlasterX G1 (70SB171000000)
Wideo 9Zdjęcia 5 |
Creative Sound BlasterX G1
Przeznaczenie:gamingowa
Liczba kanałów:7.1
Interfejs:USB
Pojemność DAC:24 bit
Rozdzielczość ADC:16 bit
Wszystkie dane techniczne
Kup Creative Sound BlasterX G1
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Creative Sound BlasterX G1 71 przenośna HD gamingowa USB DAC i karta dźwięObsługuje prawdziwe 7.1-kanałowe sygnały wejściowe audio dla realistycznej wirtualizacji efektów gier i sygnałów audio z dosk... więcejonałą dokładnością i pozycjonowaniem
Zwiększ swoje wrażenia podczas grania dzięki wzmacniaczowi słuchawkowemu, zdolnemu do jazdy na różnych słuchawkach do gier i słuchawek.
Mocny i w pełni konfigurowalny silnik akustyczny BlasterX, zasila Sound BlasterX G1 do dostarczania różnych ulepszeń audio dla zoptymalizowane Amazon.plZłóż skargę | 241 zł |
Creative Labs Sound Blaster X G1 zewnętrzna karta dźwiękowa KKCRLZ00000000Zewnętrzn Zadowolenie.plZłóż skargę | 150 zł |
Creative Sound BlasterX G1 MUZ-CRE-092SOUND BLASTERX G1 Zewnętrzna karta dźwiękowa obsługująca dźwięk w standardzie 7.1, wyposażona we wzmacniacz słuchawkowy Niewi... więcejelkich rozmiarów karta dźwiękowa Sound BlasterX G1 z obsługą plug-and-play zapewnia przestrzenny, krystalicznie czysty dźwięk w jakości HD i standardzie 7.1, którym możesz cieszyć się w grach na komputerze PC i Macintosh oraz konsoli PS4. Daj się pochłonąć rozgrywce Karta dźwiękowa Sound BlasterX G1 obsługuje wejściowe sygnały audio w standardzie 7.1, co pozwala uzyskać realistyczną wirtualizację dźwięku w grach — dokładność i pozycjonowanie dźwięku w słuchawkach są doskonałe. Wzmocnij dźwięk Żadnych kompromisów — nie musisz korzystać ze słuchawek niskiej jakości. Karta dźwiękowa Sound BlasterX G1 obsługuje słuchawki o impedancji do 300 Ω, więc możesz używać słuchawek wyższej klasy, a dźwięk w grach zawsze będzie doskonały. BlasterX Acoustic Engine Pro dla PC Karta Sound BlasterX G1 współpracuje z oferującym szerokie możliwości konfiguracji, wszechstronnym oprogramowaniem BlasterX Acoustic Engine Pro, które czerpie z naszego bogatego doświadczenia w tworzeniu najlepszych w swojej klasie algorytmów dźwięku. Dzięki BlasterX Acoustic Engine możesz dostosować profil dźwiękowy do typu rozgrywki. Dostępne dla systemu Windows® oprogramowanie BlasterX Acoustic Engine Pro oferuje niespotykane wcześniej możliwości kontroli nad wrażeniami słuchowymi z realizmem dźwięku i bezprecedensowy Komputronik.plZłóż skargę | 139 zł |
Karta dźwiękowa CREATIVE Sound BlasterX G1Karta dźwiękowa Sound BlasterX G1 obsługuje wejściowe sygnały audio w standardzie 7.1, co pozwala uzyskać realistyczną wirtua... więcejlizację dźwięku w grach - dokładność i pozycjonowanie dźwięku w słuchawkach są doskonałe. Żadnych kompromisów - nie musisz korzystać ze słuchawek niskiej jakości. Karta dźwiękowa Sound BlasterX G1 obsługuje słuchawki o impedancji do 300 Ω, więc możesz używać słuchawek wyższej klasy, a dźwięk w grach zawsze będzie doskonały. Electro.plZłóż skargę | 130 zł |
CREATIVE Sound Blaster X G1 70SB171000000Inne: Kompatybilna z PS4, Mac, PC
Dźwięk 24-bit / 96 kHz Okres gwarancji: 24 miesiące Rodzaj: Zewnętrzna Interfejs: USB Inne... więcej: Obsługa słuchawek do 300?
Konfiguracja dźwięku w oprogramowaniu X-Plus Configurator
Tryb X-Plus Mode
Dedykowane oprogramowanie BlasterX Acoustic Engine (PC) Obsługiwane standardy: Wirtualne 7.1
Scout Mode Wyjścia: 4-biegunowe gniazdo 3,5 mm Neonet.plZłóż skargę | 154 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Creative Sound BlasterX G1 - unboxing, test, recenzja
26 stycznia 20213 356 przegląd
Creative Sound BlasterX G1 - Świetna karta dźwiękowa USB
12 października 201727 893 przegląd
Creative SoundBlasterX G1 - test, recenzja, review zewnętrznej karty dźwiękowej na USB
10 sierpnia 201719 489 przegląd
Lego Transformers | G1 Springer | Review
18 stycznia 2020683 przegląd
creative sound blasterx g1. 7 no sound, after turn off pc
2 lutego 20212 502 przegląd
Unboxing and short review of the CREATIVE Sound BlasterX G1 sound card. (Review from 2022)
3 stycznia 2022601 przegląd
Creative Sound BlasterX G1 DAC Overview and Sound Test!!!
5 sierpnia 20205 817 przegląd
TIP : สอนลงไดร์เวอร์ Creative Sound BlasterX G1 และสอนการปรับแต่งเสียงสำหรับการเล่น PUBG
30 maja 202067 586 przegląd
Creative Sound Blasterx g1 - software
11 października 20188 822 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 143 zł
wewnętrzna, audiofilska, PCI-E, kanałów: 5.1, DAC: 24 bit, ADC: 24 bit, wyjście na panel przedni
od 98 zł
do laptopa, zwykła, USB C, kanałów: 2, DAC: 24 bit, ADC: 24 bit
od 250 zł
wewnętrzna, audiofilska, PCI-E, kanałów: 7.1, DAC: 24 bit, ADC: 24 bit, wyjście na panel przedni
od 789 zł
wewnętrzna, gamingowa, PCI-E, kanałów: 7.1, DAC: 32 bit, ADC: 24 bit
od 495 zł
gamingowa, 3.5 mm (mini Jack), kanałów: 7.1, DAC: 32 bit, ADC: 24 bit