USB-флешка Corsair Survivor Stealth 1024 ГБ (CMFSS3B-1TB)
Фото 3 |
Corsair Survivor Stealth 1024Gb 2021 рікUSB 3.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Corsair Survivor Stealth
Ціни на Corsair Survivor Stealth |
---|---|---|---|---|
Corsair Survivor Stealth 32 ГБ | від 95 zł | 3 пропозиції | ||
Corsair Survivor Stealth 64 ГБ | від 111 zł | 4 пропозиції | ||
Corsair Survivor Stealth 128 ГБ | від 168 zł | 5 пропозицій | ||
Corsair Survivor Stealth 256 ГБ | від 254 zł | 5 пропозицій | ||
Corsair Survivor Stealth 512 ГБ | від 472 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Survivor Stealth 1024 ГБ | від 745 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо