Літня шина Continental PremiumContact 7 265/50 R19 110Y
Відео 1Фото 18 |
Виберіть розмір шин
Continental PremiumContact 7 265/50 R19 110Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental PremiumContact 7 265/50 R19 110Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 7 (265/50 R19 110Y) 03142020000 | 971 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 265/50 R19 110Y XL EVc ) 03142020000 | 941 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 265/50 R19 110Y XL EVc ) | 952 zł |
265/50R19 110Y PremiumContact 7 Continental 2024 | 843 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →