Opona letnia Continental PremiumContact 7 265/50 R19 110Y
Wideo 1Zdjęcia 18 |
Wybierz rozmiar opony
Continental PremiumContact 7 265/50 R19 110Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental PremiumContact 7 265/50 R19 110Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental PremiumContact 7 (265/50 R19 110Y) 03142020000 | 971 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 265/50 R19 110Y XL EVc ) | 925 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 265/50 R19 110Y XL EVc ) 03142020000 | 943 zł |
Opony letnie 265/50R19 110Y PremiumContact 7 Continental 2024 | 840 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →