Літня шина Continental PremiumContact 7 235/55 R18 104Y
Відео 1Фото 18 |
Виберіть розмір шин
Continental PremiumContact 7 235/55 R18 104Y 235/55 R18 100 V 235/55 R18 104 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental PremiumContact 7 235/55 R18 104Y
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOMME PNEUMATICI GOODYEAR 195/65 R15 91T EFFICIENTGRIP COMPACT 2 403852634 | 689 zł |
Continental PremiumContact 7 (235/55 R18 104Y) 03130710000 | 808 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 235/55 R18 104Y XL EVc ) 03130710000 | 815 zł |
Opona Continental 235/55R18 PremiumContact 7 104Y XL FR - opony letnie 313 | 709 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 235/55 R18 104Y XL EVc ) | 825 zł |
Opony letnie 235/55R18 104Y PremiumContact 7 Continental 2023 | 691 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental PremiumContact 7 235/55 R18 104Y
Ціни на Continental PremiumContact 7 235/55 R18 104Y |
---|---|---|---|---|
Continental PremiumContact 7 235/55 R18 100V | від 594 zł | 5 пропозицій | ||
Continental PremiumContact 7 235/55 R18 104Y | від 689 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →