Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 235/55 R18 100V Volvo
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 235/55 R18 100V Volvo 235/55 R18 100 V 235/55 R18 100 V Volvo |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 235/55 R18 100V Volvo
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 (235/55 R18 100V) 03580610000 | 670 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 235/55 R18 100V EVc, VOL ) 03580610000 | 659 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 235/55 R18 100V EVc, VOL ) | 710 zł |
Opona Continental 235/55R18 PremiumContact 6 100V VOL - opony letnie 35806 | 603 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 235/55 R18 100V Volvo
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 235/55 R18 100V Volvo |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 235/55 R18 100V | від 690 zł | 1 пропозиція | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/55 R18 100V Volvo | від 603 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →