Літня шина Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R18 100V
Відео 1Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R18 100V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R18 100V
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus Prime 3X K125A ( 235/55 R18 100V 4PR SBL ) 1024357 | 608 zł |
Hankook Ventus Prime 3X K125A (235/55 R18 100V) 1024357 | 593 zł |
Opona Hankook 235/55R18 V PRIME3 X K125A 100V - opony terenowe 1024357 | 527 zł |
Hankook Ventus Prime 3X K125A ( 235/55 R18 100V 4PR SBL ) | 616 zł |
Hankook ventus prime3 X K125A 235/55R18 100V | 590 zł |
Opony letnie 235/55R18 100V Ventus Prime3 K125 Hankook 2024 | 477 zł |
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R18 100V
Ціни на Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R18 100V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R18 100H | від 493 zł | 7 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R18 100V | від 477 zł | 6 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R18 100V Seal | від 597 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →