Літня шина Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R18 100H
Відео 1Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R18 100H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R18 100H
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus Prime 3 K125 (235/55 R18 100H) 1024113 | 549 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 235/55 R18 100H 4PR SBL ) 1024113 | 555 zł |
Opona Hankook 235/55R18 VENTUS PRIME3 K125 100H - opony terenowe 1024113 | 519 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 235/55 R18 100H 4PR SBL ) | 562 zł |
Opona 4x4 letnia HANKOOK Ventus Prime 3 K125 235/55 R18 100H HANKOOK 23555 | 513 zł |
Opony letnie 235/55R18 100H Ventus Prime3 K125 Hankook | 493 zł |
Opony letnie 235/55R18 100H Ventus Prime3 K125 Hankook 2023 | 506 zł |
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R18 100H
Ціни на Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R18 100H |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R18 100H | від 493 zł | 7 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R18 100V | від 477 zł | 6 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R18 100V Seal | від 597 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →