Літня шина Yokohama BluEarth-XT AE61 235/55 R18 100V
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/55 R18 100V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama BluEarth-XT AE61 235/55 R18 100V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama BluEarth-XT (AE61) (235/55 R18 100V) R5764 | 574 zł |
Yokohama BluEarth-XT (AE61) ( 235/55 R18 100V BluEarth, RPB ) R5764 | 623 zł |
Yokohama BluEarth-XT (AE61) ( 235/55 R18 100V BluEarth, RPB ) | 619 zł |
Opona Yokohama 235/55R18 BluEarth-XT AE61 RPB 100V - opony letnie R5764 | 508 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →