Літня шина Continental PremiumContact 7 215/55 R17 94V
Відео 1Фото 18 |
Виберіть розмір шин
Continental PremiumContact 7 215/55 R17 94V 215/55 R17 94 V 215/55 R17 98 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental PremiumContact 7 215/55 R17 94V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 7 (215/55 R17 94V) 03130400000 | 680 zł |
Opona Continental 215/55R17 PremiumContact 7 94V FR - opony letnie 31304 | 618 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 215/55 R17 94V EVc ) 03130400000 | 683 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 215/55 R17 94V EVc ) | 692 zł |
Opony letnie 215/55R17 94V PremiumContact 7 Continental 2024 | 616 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental PremiumContact 7 215/55 R17 94V
Ціни на Continental PremiumContact 7 215/55 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Continental PremiumContact 7 215/55 R17 94V | від 616 zł | 5 пропозицій | ||
Continental PremiumContact 7 215/55 R17 98W | від 645 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →