Літня шина Continental EcoContact 6 205/60 R16 96H
Відео 9Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 205/60 R16 96H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 205/60 R16 96H
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental EcoContact 6 ( 205/60 R16 96H XL EVc ) 03111090000 | 677 zł |
Opona Continental 205/60R16 EcoContact 6 96H XL CRM - opony letnie 313437 | 664 zł |
Continental EcoContact 6 (205/60 R16 96H) 03111090000 | 588 zł |
Continental EcoContact 6 ( 205/60 R16 96H XL EVc ) | 685 zł |
Continental EcoContact 6 - ContiRe.Tex (205/60 R16 96H) 03134370000 | 641 zł |
Continental EcoContact 6 - ContiRe.Tex ( 205/60 R16 96H XL CRM, EVc ) 0313 | 640 zł |
Opona Continental 205/60R16 EcoContact 6 96H XL - opony letnie 311109 | 621 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 205/60 R16 96H
Ціни на Continental EcoContact 6 205/60 R16 96H |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 205/60 R16 92H | від 511 zł | 6 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 205/60 R16 92V | від 579 zł | 7 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 205/60 R16 96H | від 588 zł | 7 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 205/60 R16 96W | від 697 zł | 6 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 205/60 R16 96W BMW/Mini | від 746 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →