Літня шина Continental EcoContact 6 205/60 R16 96W BMW/Mini
Відео 9Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 205/60 R16 96W BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 205/60 R16 96W BMW/Mini
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental EcoContact 6 (205/60 R16 96W) 03584830000 | 834 zł |
Continental EcoContact 6 ( 205/60 R16 96W XL *, EVc ) | 761 zł |
Continental EcoContact 6 ( 205/60 R16 96W XL *, EVc ) 03584830000 | 831 zł |
Continental EcoContact 6 (205/60 R16 96W) 03587140000 | 746 zł |
Continental EcoContact 6 ( 205/60 R16 96W XL *, EVc ) | 841 zł |
Continental EcoContact 6 ( 205/60 R16 96W XL *, EVc ) 03587140000 | 752 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 205/60 R16 96W BMW/Mini
Ціни на Continental EcoContact 6 205/60 R16 96W BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 205/60 R16 92H | від 511 zł | 6 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 205/60 R16 92V | від 579 zł | 7 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 205/60 R16 96H | від 588 zł | 7 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 205/60 R16 96W | від 697 zł | 6 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 205/60 R16 96W BMW/Mini | від 746 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →