Літня шина Continental EcoContact 6 195/60 R15 88V
Відео 9Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 195/60 R15 88V 195/60 R15 88 H 195/60 R15 88 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 195/60 R15 88V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental EcoContact 6 (195/60 R15 88V) 03583180000 | 371 zł |
Continental EcoContact 6 ( 195/60 R15 88V EVc ) | 376 zł |
Continental EcoContact 6 ( 195/60 R15 88V EVc ) 03583180000 | 371 zł |
Opona letnia CONTINENTAL ECOCONTACT 6 195/60R15 88V | 372 zł |
Opony letnie 195/60R15 88V EcoContact 6 Continental 2023 | 386 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 195/60 R15 88V
Ціни на Continental EcoContact 6 195/60 R15 88V |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 195/60 R15 88H | від 435 zł | 4 пропозиції | ||
Continental EcoContact 6 195/60 R15 88V | від 371 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →