Літня шина Goodyear EfficientGrip Performance 195/60 R15 88H
Відео 7Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip Performance 195/60 R15 88H 195/60 R15 88 H 195/60 R15 88 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear EfficientGrip Performance 195/60 R15 88H
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodyear EfficientGrip Performance ( 195/60 R15 88H EVR ) 575922 | 539 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance (195/60 R15 88H) 544487 | 583 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance ( 195/60 R15 88H EVR ) | 419 zł |
Opona Goodyear 195/60R15 EFFICIENTGRIP PERFORMANCE 88 H - opony letnie 598 | 423 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance ( 195/60 R15 88H ) 544487 | 566 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Goodyear EfficientGrip Performance 195/60 R15 88H
Ціни на Goodyear EfficientGrip Performance 195/60 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip Performance 195/60 R15 88H | від 379 zł | 11 пропозицій | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 195/60 R15 88V | від 399 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →