Літня шина Goodyear EfficientGrip Performance 195/60 R15 88V
Відео 7Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip Performance 195/60 R15 88V 195/60 R15 88 H 195/60 R15 88 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear EfficientGrip Performance 195/60 R15 88V
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodyear EfficientGrip Performance ( 195/60 R15 88V EVR ) 598427 | 429 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance (195/60 R15 88V) 528459 | 587 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance ( 195/60 R15 88V EVR ) | 429 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance (195/60 R15 88V) 598427 | 399 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance (195/60 R15 88V) 575923 | 429 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Goodyear EfficientGrip Performance 195/60 R15 88V
Ціни на Goodyear EfficientGrip Performance 195/60 R15 88V |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip Performance 195/60 R15 88H | від 379 zł | 11 пропозицій | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 195/60 R15 88V | від 399 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →