Зимова шина Continental ContiWinterContact TS850P 235/45 R17 94H
Відео 2Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiWinterContact TS850P 235/45 R17 94H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiWinterContact TS850P 235/45 R17 94H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental WinterContact TS 850P (235/45 R17 94H) 03539260000 | 977 zł |
Continental WinterContact TS 850P ( 235/45 R17 94H EVc ) 03539260000 | 1 059 zł |
Continental WinterContact TS 850P ( 235/45 R17 94H EVc ) | 1 000 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiWinterContact TS850P 235/45 R17 94H
Ціни на Continental ContiWinterContact TS850P 235/45 R17 94H |
---|---|---|---|---|
Continental ContiWinterContact TS850P 235/45 R17 94H | від 977 zł | 3 пропозиції | ||
Continental ContiWinterContact TS850P 235/45 R17 94H Seal | від 554 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiWinterContact TS850P 235/45 R17 97H | від 857 zł | 3 пропозиції | ||
Continental ContiWinterContact TS850P 235/45 R17 97V | від 1 101 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →