Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 275/40 R21 107Y
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 275/40 R21 107Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 275/40 R21 107Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 (275/40 R21 107Y) 03580220000 | 1 344 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 275/40 R21 107Y XL EVc ) 03580220000 | 1 453 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 275/40 R21 107Y XL EVc ) | 1 470 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 275/40 R21 107Y
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 275/40 R21 107Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 275/40 R21 107V | від 1 042 zł | 6 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 275/40 R21 107V Volvo | від 1 430 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 275/40 R21 107Y | від 1 344 zł | 3 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 275/40 R21 107Y Run Flat BMW/Mini | від 1 357 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →