Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 255/55 R19 111V
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 255/55 R19 111V 255/55 R19 111 H Audi 255/55 R19 111 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 255/55 R19 111V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Continental 255/55R19 PremiumContact 6 111V XL - opony terenowe 3571 | 804 zł |
Continental PremiumContact 6 (255/55 R19 111V) 03571140000 | 770 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 255/55 R19 111V XL EVc ) 03571140000 | 816 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 255/55 R19 111V XL EVc ) | 826 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 255/55 R19 111V
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 255/55 R19 111V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 255/55 R19 111H Audi | від 689 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 255/55 R19 111V | від 770 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →