Літня шина Bridgestone Turanza 6 255/55 R19 111V
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza 6 255/55 R19 111V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza 6 255/55 R19 111V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza 6 (255/55 R19 111V) 20565 | 727 zł |
Opona Bridgestone 255/55R19 TURANZA 6 111V XL - opony terenowe 20565 | 729 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 255/55 R19 111V XL Enliten / EV ) 20565 | 723 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 255/55 R19 111V XL Enliten / EV ) | 732 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →