Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 235/50 R19 103V
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 235/50 R19 103V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 235/50 R19 103V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 ( 235/50 R19 103V XL EVc ) 03584370000 | 787 zł |
Continental PremiumContact 6 (235/50 R19 103V) 03584370000 | 824 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 235/50 R19 103V XL EVc ) | 796 zł |
Opona Continental 235/50R19 PremiumContact 6 103V XL - opony letnie 358437 | 707 zł |
Opony letnie 235/50R19 103V PremiumContact 6 Continental 2023 | 687 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 235/50 R19 103V
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 235/50 R19 103V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 235/50 R19 99V | від 699 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/50 R19 99V Seal | від 868 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/50 R19 99W Run Flat | від 949 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/50 R19 103V | від 687 zł | 5 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/50 R19 103Y | від 799 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →