Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 235/50 R19 99V Seal
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 235/50 R19 99V Seal |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 235/50 R19 99V Seal
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 (235/50 R19 99V) 03124140000 | 884 zł |
Opona Continental 235/50R19 PremiumContact 6 99V ContiSeal - opony letnie | 868 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 235/50 R19 99V Conti Seal, EVc ) 0312414000 | 892 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 235/50 R19 99V Conti Seal, EVc ) | 902 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 235/50 R19 99V Seal
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 235/50 R19 99V Seal |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 235/50 R19 99V | від 699 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/50 R19 99V Seal | від 868 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/50 R19 99W Run Flat | від 949 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/50 R19 103V | від 687 zł | 5 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/50 R19 103Y | від 799 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →