Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 225/55 R19 99V
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 225/55 R19 99V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 225/55 R19 99V
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 ( 225/55 R19 99V EVc ) 03584840000 | 698 zł |
Continental PremiumContact 6 (225/55 R19 99V) 03584840000 | 661 zł |
Opona Continental 225/55R19 PremiumContact 6 99V - opony letnie 358484 | 625 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 225/55 R19 99V ) | 858 zł |
Opony letnie 225/55R19 99V PremiumContact 6 Continental 2023 | 630 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 225/55 R19 99V
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 225/55 R19 99V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 225/55 R19 99V | від 625 zł | 8 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 225/55 R19 103V | від 695 zł | 6 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 225/55 R19 103Y | від 684 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →