Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 225/55 R19 103Y
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 225/55 R19 103Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 225/55 R19 103Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 (225/55 R19 103Y) 03581110000 | 788 zł |
Opona Continental 225/55R19 PremiumContact 6 103Y XL NF0 - opony letnie 35 | 772 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 225/55 R19 103Y XL EVc, NF0 ) 03581110000 | 819 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 225/55 R19 103Y XL EVc, NF0 ) | 829 zł |
Opony letnie 225/55R19 103Y PremiumContact 6 Continental | 684 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 225/55 R19 103Y
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 225/55 R19 103Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 225/55 R19 99V | від 625 zł | 8 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 225/55 R19 103V | від 695 zł | 6 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 225/55 R19 103Y | від 684 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →