Літня шина Continental ContiPremiumContact 2 205/60 R16 92H
Відео 1Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 2 205/60 R16 92H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 2 205/60 R16 92H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental ContiPremiumContact 2 (205/60 R16 92H) 03501160000 | 556 zł |
Continental ContiPremiumContact 2 ( 205/60 R16 92H ) 03501160000 | 760 zł |
Continental ContiPremiumContact 2 ( 205/60 R16 92H ) | 767 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 2 205/60 R16 92H
Ціни на Continental ContiPremiumContact 2 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 2 205/60 R16 92H | від 556 zł | 3 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 2 205/60 R16 92H BMW/Mini | від 586 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 2 205/60 R16 96H | від 672 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 2 205/60 R16 96H Seal | від 676 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →