Літня шина Pirelli Cinturato P7 205/60 R16 92V Mercedes-Benz
Відео 13Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P7 205/60 R16 92V Mercedes-Benz 205/60 R16 92 V 205/60 R16 92 V Mercedes-Benz 205/60 R16 92 W RunFlat BMW/Mini 205/60 R16 96 V 205/60 R16 96 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato P7 205/60 R16 92V Mercedes-Benz
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Cinturato P7 ( 205/60 R16 92V MO ) 2706800 | 560 zł |
Pirelli Cinturato P7 ( 205/60 R16 92V MO ) | 575 zł |
Opona letnia PIRELLI CINTURATO P7 205/60R16 92V MO | 516 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Cinturato P7 205/60 R16 92V Mercedes-Benz
Ціни на Pirelli Cinturato P7 205/60 R16 92V Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 205/60 R16 92V | від 556 zł | 1 пропозиція | ||
Pirelli Cinturato P7 205/60 R16 92V Mercedes-Benz | від 516 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 205/60 R16 92W Run Flat BMW/Mini | від 682 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 205/60 R16 96V | від 508 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 205/60 R16 96W | від 824 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →