Літня шина Continental ContiCrossContact UHP 305/30 R23 105W
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiCrossContact UHP 305/30 R23 105W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiCrossContact UHP 305/30 R23 105W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental CrossContact UHP (305/30 R23 105W) 03548820000 | 1 656 zł |
Opona Continental 305/30R23 CrossContact UHP 105W XL - opony terenowe 3548 | 1 643 zł |
Continental CrossContact UHP ( 305/30 R23 105W XL ) 03548820000 | 1 749 zł |
Continental CrossContact UHP ( 305/30 R23 105W XL ) | 1 770 zł |
Рекомендуємо